lv | ru | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Antiseptiķi un antipirēni

Sausais antipirēns STAFEKS bezkrāsains KONCENTRĀTS 15 l

Pieejama
0.4 kg
4751005612076
758
pluss
minuss
  • Tips
    Antiseptēšana
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 22.06.2021.

Daudzfunkcionāls koksnes antipirēns - koncentrāts aizsargā koksni pret degšanu un apkārtējās vides kaitīgo iedarbību - trūdēšanu, pelējuma sēnīšu, kaitīgu mikroorganismu un kukaiņu iedarbību. Līdzekļa “STAFEKS” sastāvā ir speciālu sāļu maisījums kas, šķīduma veidā dziļi iesūcas koksnē, samazinot koksnes spēju degt, padarot to par grūti degošu materiālu. Degamības samazināšana tiek panākta ar skābekļa un degošu gāzu koncentrācijas un temperatūras samazināšanu degšanas zonā. Apstrādātā koksne atbilst 2. grupas aizsargājošo efektivitāti - grūti uzliesmojoša, sertifikāta numurs 223-269.

LAI APSKATĪTU SERTIFIKĀTU SPIED ŠEIT...

LIETOŠANA: 0,4 kg sausā maisījuma izšķīdina 15 litros ūdens. Koksni apstrādā, iemērcot to sāļu šķīdumā zem līmeņa uz laiku no 2-12 stundām, vai arī, uzklājot koksnei sāļu šķīdumu ar otu ne mazāk kā 3 reizes. Koksnes mitrumam jābūt ne lielākam par 20%, jo sausāka ir koksne, jo dziļāk un vairāk sāļu šķīduma tajā iesūcas, jo lielāks aizsardzības efekts tiek sasniegts. Apstrādāto koksni var izmantot tikai pēc tās pilnīgas izžūšanas.

DROŠĪBAS PASĀKUMI: Strādājot ar antipirēnu, darbi jāveic zem klajas debess vai labi vēdināmās telpās, lietojot gumijas cimdus un aizsargbrilles. Nedrīkst sāļu šķīdumu izliet kanalizācijā, ūdens baseinos un augsnē.

KOKSNES KONSERVANTA INVENTARIZĀCIJAS NUMURS LV11052015/3465.

PATĒRIŅŠ: 3-5 m2/l, atkarībā no koksnes veida un mitruma satura.

GLABĀŠANA: Oriģinālā iepak., sausās telpās - skat.marķējumu.

Saistītās preces