lv | ru | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Antiseptiķi un antipirēni

Sausais koksnes aizsarglīdzeklis STAFOREST zaļš KONCENTRĀTS 15 l

0.8 kg
4751005612410
692
pluss
minuss
  • Tips
    Antiseptēšana
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 22.09.2023.

Koncentrēts koksnes aizsardzības līdzeklis paredzēts kokmateriālu un koka būvmateriālu aizsardzībai pret kaitīgo vides iedarbību - trūdēšanu, pelējuma sēnīšu, kaitīgu mikroorganismu un kukaiņu iedarbību gan iekštelpās, gan āra apstākļos, gan koksnes kontakta gadījumā ar grunti. Līdzeklis satur speciālus sāļu maisījumus, kas dziļi iesūcas koksnē, pasargājot to no bojāšanās un ietonē koksni. Aizsarglīdzeklis pieejams vairākos toņos. 

LIETOŠANA: Koksnes aizsardzības līdzekļa koncentrātu - sāļu maisījumu izšķīdina 15 l ūdens, rūpīgi izmaisa un atstāj izšķist uz 2 stundām un uzklāj kokmateriāliem ar otu, uzklāšanu veicot ne mazāk kā 3 reizes, vai arī iemērcot kokmateriālu vannā ar sagatavotu aizsardzības līdzekļa šķīdumu uz laiku no 2 līdz 12 stundām. Pēc apstrādes koksnei žāvē. Apstrādātā koksne pēc žāvēšanas nav kaitīga cilvēkiem un apkārtējai videi.

PATĒRIŅŠ: 1 l uz 3 – 5 m2 atkarībā no koksnes veida.

DROŠĪBAS PASĀKUMI: Strādājot ar koksnes aizsardzības līdzekli, darbi jāveic laukā vai labi vēdināmās telpās, lietojot gumijas cimdus un aizsargbrilles.

KOKSNES KONSERVANTA INVENTARIZĀCIJAS NUMURS LV25052015/3746.

GLABĀŠANA: Oriģinālajā iepakojumā - sk. marķējumu.

Saistītās preces