lv | ru | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Autoķīmija

CAR CLEANER nano tīrīšanas līdzeklis auto

Pieejama
450 ml
4742692000185
1177
pluss
minuss
  • Tips
    Auto kopšana
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 22.06.2021.

CAR CLEANER - Automobīļa tīrīšanas līdzeklis!

Mūsdienīgas tehnoloģijas dod iespēju kvalitatīvi nomazgāt, nopulēt, kā arī uzklāt ūdeni atgrūdošu (hidrofobu) aizsargklājumu Jūsu auto virsbūvei, izmantojot tikai vienu līdzekli! To visu ir iespējams panākt bez ūdens un auto šampūniem. Auto apstrādi var veikt jebkur, 15 minūšu laikā. Līdzekli auto tīrīšanai var izmantot arī ziemas laikā, jo tas nesatur ūdeni! Ieēdušos netīrumus, eļļu, sāli un citus netīrumus absorbē šķidrs bezūdens polimērs, kas viegli notīrās ar mīkstu mikrošķiedras salveti, nebojājot virsmu.  Jūsu auto būs ideālā stāvoklī visu gadu!

Līdzeklis ir multifunkcionāls, tas lietojams netīrumu noņemšanai no dažādiem transportlīdzekļiem – automobiļi, motocikli, laivas, motorolleri u.c. Līdzeklis ne tikai notīra netīrumus, bet arī aizpilda mikroplaisas, nosedz virsbūves krāsas/lakas defektus, kā arī aizsargā to no korozijas. Virsma viegli pulējas, kā rezultātā rodas hidrofobs, optiski caurspīdīgs klājums, kas aizsargā no kaitīgās apkārtējās vides iedarbības, ultravioletā (UV) starojuma un agresīvajiem ceļu apstrādes reaģentiem. 

Līdzeklis ir ekonomisks: Ar vienu pudelīti var efektīvi notīrīt automobili 3-4 reizes, kas palīdz ietaupīt līdz 160 litriem ūdens, kas parasti tiek izmantots mazgājot auto.

Saistītās preces