lv | ru | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Pretkorozijas līdzekļi

EVA 022 rūsas pārveidotājs-grunts krāsa UNIVERSĀLA

0.4 kg
4751005615817
573
pluss
minuss
10 kg
4751005615800
5265
pluss
minuss
  Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
  Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 19.07.2024.

  Divkomponentu ūdens bāzes universāls rūsas pārveidotājs-grunts krāsa, kas dziļi iesūcas rūsā un pārveido tos līdz 120mkm biezā, cietā neatgriezeniskā polimēru kārtā, pilnībā apturot koroziju. Paredzēta sarūsējošu, nesarūsējošu un cinkotu metāla virsmu apstrādei pirms krāsošanas. Pielietojama celtniecībā, transporta vai kuģu būvē un remontā, lauksaimniecības tehnikas, cisternu, cauruļvadu remontā u.c. Sastāv no komponenta Nr.1 (pamatmasas) un komponenta Nr.2 (ortofosforskābes). Paredzēta iekšdarbiem un ārdarbiem.

  VIRSMAS SAGATAVOŠANA: Nav nepieciešama virsmas pilnīga attīrīšana no korozijas. Jāveic attīrīšana no netīrumiem, irdenās, atslāņojušās rūsas un attaukošana. Krāsotas virsmas ir jāapstrādā ar smilšpapīru saķeres uzlabošanai.

  VIRSMAS APSTRĀDE: Pirms uzklāšanas komponentam Nr.1 pievienot komponenetu Nr.2, rūpīgi samaisa. Pēc 20 minūtēm maisījumu var lietot virsmas apstrādei ar otu, rullīti vai pulverizatoru. Uzklāšanas laikā regulāri jāveic produkta maisīšana. Var klāt uz mitras virsmas. Klājumu var krāsot ar jebkura veida krāsām. Nepieciešamības gadījumā var škaidīt ar ūdeni. Instrumentus un rokas mazgā ar ūdeni. 

  AUTOSPECI.LV REKOMENDĒ!
  KVALITATĪVA PRETRŪSAS APSTRĀDE +371 29510016

  PATĒRIŅŠ: Atkarībā no virsmas 1l/8-10m² (0.5l/4-5m²).

  ŽŪŠANAS LAIKS: 2-4h pie temperatūras 20°C, pilnīga polimerizācija - 24h.

  UZGLABĀŠANA: Uzglabāt un lietot temperatūrā no 3°C līdz 25°C, derīguma termiņš norādīts uz iepakojuma.

  LIETOŠANAS INSTRUKCIJA:

  Tips un iedarbība: Divkomponentu ūdens bāzes polimēru sistēma, kas pārveido korozijas produktus, pilnībā aptur korozijas procesu, izveidojot noturīgu pārklājumu (grunts krāsu), pieļaujami plankumi (atkarīgs no rūsas intensitātes). Sastāv no pamatmasas ar efektīvām piedevām, kas spēj dziļi iesūkties biezā rūsas slānī, un ortofosforskābes. Uz metāla virsmas tiek izveidota līdz 20 mkm bieza fosfātu kārta. Kopējais pārklājuma biezums atkarīgs no korozijas produktu slāņa biezuma, no 30 mkm uz tīra metāla, līdz 120 mkm uz sarūsējuša.

  Polimerizācijas rezultātā līdz 120mkm biezs rūsas slānis  tiek pārveidots cietā, neatgriezeniskā plēvē, kuru var  pārkrāsot ar jebkura tipa  krāsām- perhlorvinila, polivinilhlorīda, epoksīdu, poliesteru, poliuretāna, alkīdu, silicijorganisko, eļļas, nitrocelulozes ūdensemulsiju, bituma u.c laku-krāsu materiāliem. Pēc apstrādes (bez virspārklājuma) atkārtota rūsa atmosfēras apstākļos uz testa paraugiem nav novērota agrāk par 5 gadiem.

  Pielietojums: Paredzēta sarūsējušu metāla virsmu apstrādei būvkonstrukcijās, autotransportā, kuģu būvē un remontā, dzelzceļa  transportā, tiltu būvē, cisternu, cauruļvadu , skārda jumtu remontā, kā arī stabu, žogu, vārtu, durvju, notekcauruļu, metāla dārza mēbeļu, parka inventāra u.c. gruntēšanai pirms krāsošanas. Izmanto āra un iekšdarbiem. VAR LIETOT UZ TĪRA METĀLA, VECĀ PĀRKLĀJUMA, CINKOTAS VIRSMAS.

  Virsmas sagatavošana: Nav nepieciešama darbietilpīga un dārga virsmas apstrāde (smilšu strūkla u.c.) līdz pilnīgai korozijas produktu attīrīšanai.  Virsmu attīra no netīrumiem, irdenās, atslāņojošās rūsas lietojot rokas metāla suku, vai ar  elekriskajiem rokas instrumentiem. Ja virsma ir eļļaina, to attauko ar atšķaidītāju, ja nav eļaina jāattauko ar ziepju ūdeni. Var klāt arī uz mitras virsmas. Ja uz virsmas paliek iepriekš uzklāta krāsas kārta, tā jāapstrādā ar smilšpapīru saķeres uzlabošanai.

  Lietošana: Pirms lietošanas pamatmasai pievieno 5 – 7% svara vienību ortofosforskābi, rūpīgi samaisa, tur līdz 20 min.,  pēc tam apstrādā sarūsējušo  virsmu ar gatavo maisījumu ar otu, rullīti vai krāsu izsmidzinātāju. Pēc 2 stundām (+20ºC) rūsēšanas process ir pilnībā apturēts. Pilnīga polimerizācija, atkarībā no gaisa temperatūras un atmosfēras mitruma, notiek 2-15 stundu laikā. Jāizvairās no gruntēšanas, ja tieši uz virsmas krīt saules stari, jo pārāk intensīvas žūšanas dēļ korozijas produkti var netikt pilnībā pārveidoti. Strādājot āra apstākļos jāņem vērā, ka darbi jāveic ar tādu aprēķinu, lai pilnīga polimerizācija notiktu līdz lietus sākumam, pretējā gadījumā sastāvs tiks noskalots no apstrādātās virsmas. Sastāvs jāuzklāj 100% visai apstrādājamai virsmai. Virspārklājums jāuzklāj 100% visai apstrādātajai virsmai. Labi rezultāti tiek sasniegti kā virspārklājumu izmantojot epoksīda bāzes krāsu materiālus.

  Vajadzības gadījumā atšķaida ar ūdeni. Instrumentus un rokas mazgā ar ūdeni. Nekaitīga apkārtējai videi, ir  uguns un sprādziendroša.

  Saistītās preces