lv | ru | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Viss guļbūvei

LOG GUARD koksnes aizsardzība pirms eļļošanas

0,4 kg
4751005614629
1308
pluss
minuss
  • Tips
    Antiseptēšana
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 22.06.2024.

Aizsarglīdzeklis LOG GUARD ir viens no pēdējiem un efektīvākajiem koksnes aizsardzības izstrādājumiem pasaulē. Tas aizsargā koksni no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības gan iekštelpās, gan ārā. Līdzeklis satur speciālu sāļu kompozīciju, kas pēc izšķīšanas ūdenī dziļi iesūcas koksnē un aizsargā to. LOG GUARD ieteicams uzklāt uz jau bojātas vai jaunas koksnes virsmu pirms apstrādes ar lineļļu saturošiem produktiem. Pēc noklāšanas ar lineļļu tā noturēs sāļus kokā neļaujot lietum tos izskalot. Līdzeklis ir bez smaržas un bez krāsas, ātri iesūcas koksnē, tā uzklāšana nemaina koksnes ārējo izskatu, strādāt ar to ir ērti un droši.

Lietošana: Aizsardzības līdzekļa koncentrātu izšķīdina 15 l ūdens, maisa un uzklāj uz tīru koksni ar otu vai pulverizatoru ne mazāk kā 3 reizes vai iegremdējot koksni šķīdumā uz laiku no 2 līdz 12 stundām. Uzklāšanas laikā gaisa temperatūrai jābūt no +5°С līdz +32°С. Pēc līdzekļa izžūšanas apstrādātā koksne ir ekoloģiski, higiēniski nekaitīga un efektīvi aizsargāta. Apstrādātie koka ēkas elementi un pati ēka būs aizsargāta no kaitīgās apkārtējās vides iedarbības visu kalpošanas laiku. 

Žūšanas laiks: Apstrādāta ar šo līdzekli koksnes virsma pēc 1-3 dienām ir gatava eļļošanai ar lineļļu vai lineļļas krāsu.

Patērinš: Atkarībā no koksnes veida 1 l uz 3-5 m².

Drošības pasākumi: Strādājot ar koksnes aizsardzības līdzekli, darbi jāveic laukā vai labi vēdināmās telpās, lietojot gumijas cimdus un aizsargbrilles. 

Glabāšana: Oriģinālajā iepakojumā.

Saistītās preces