lv | ru | en
1
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Viss guļbūvei

Hermētiķis graudains LOG CHINK oregons

0.3 l
4751005614650
736
pluss
minuss
10 l
4751005613431
14660
pluss
minuss
 • Tips
  Ārdarbi
 •  
  Baļķis
 •  
  Hermetizācija, siltināšana
 •  
  Iekšdarbi
 • Virsma
  Siena
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Norādītā cena ir spēkā, pasūtot preci 19.07.2024.

Graudains hermētiķis ar autentisku vizuālo efektu - tradicionāls , seno laiku baļķu šuvju aizdares maisījums. Paredzēts šuvju un spraugu hermetizēšanai starp guļbūves baļķiem un koka konstrukciju savienojumu hermetizēšanai. Hermētiķis lieliski sader ar koksnes virsmu, tam ir augsta elastība un laba pielipšanas spēja (adhēzija) pie koka virsmas. Tas saglabā elastību pie zemas temperatūras, nodrošinot ēkas hermētiskumu gan vasarā, gan ziemā. Log Chink būtiski samazina ēkas siltuma zudumus, aizsargā konstrukciju no mitruma un lietus. Izturīgs pret UV starojumu un ļauj kokam elpot. Paredzēts iekšdarbiem un ārdarbiem.

Ekoloģiski nevainojams materiāls uz lineļļas bāzes, nesatur organiskos šķīdinātājus. Izžuvušu hermētiķi var krāsot ar jebkāda veida krāsām.

Lietošana: Uz sausas un attīrītas koka virsmas hermētiķi uzklāj ar speciālas pistoles palīdzību, vai ar špakteļlāpstiņu. Pēc hermētiķa iestrādāšanas šuvē, to izlīdzina ar špakteļlāpstu, kura samitrinātu ziepjūdenī. Nav ieteicams strādāt ar hermētiķi tiešos saules staros, pie temperatūras, kas zemāka par +5С, lietus laikā, kā arī lietot hermētiķi uz virsmas, kas pārklāta ar plēvīti veidojošiem segumiem.

Patēriņš un izžūšana: 225m/10l, ja šuves platums ir līdz 1cm. Patēriņš ir atkarīgs no iestrādāšanas metodes, šuves platuma un dziļuma. Normālos apstākļos (+20C) 4-6 stundu laikā uz hermētiķa virsmas veidojas ūdensizturīgs slānis, pilīga žūšana notiek 24 stundu laikā. Instrumentus mazgāt ar ūdeni.

Sastāvs: lineļļa, akrilātu dispersija, pildvielas, pigmenti un speciālas piedevas.

Saistītās preces